AMPLUS pro Object

výroba hotelového nábytku

Výroba hotelového nábytku

Společnost Amplus pro Object s.r.o. je ryze českou společností založenou v roce 2002. V poměrně krátkém čase firma oslovila široký okruh zákazníků, kteří v ní našli spolehlivého partnera v oblasti návrhů a realizace interiérů.

Amplus pro Object s.r.o. nabízí kompletní služby zahrnující poradenství, architektonické návrhy, design, výrobu nábytku, dodávku všech interiérových prvků, montáž nábytku, sádrokartonářské práce,  pokládku koberců.

Zkušený tým odborníků společnosti Amplus pro Object s.r.o. si je vědom, že k dosažení realizace kvalitního a účelového interiéru je třeba sjednotit vize architektů a designérů a respektovat požadovanou funkčnost navrhovaného celku. Volbou vhodných materiálů, technologií a řemeslného zpracování veškerých komponentů je dosaženo perfektní konečné podoby interéru. Základními komponenty pro tuto výrobu jsou DTD, MDF desky dýhované přírodní dýhou. Mořením rozpouštědlovými nebo coloxilovými  mořidly nabízí firma zákazníkům jakýkoliv požadovaný odstín. Povrchová  úprava střední  nebo vysoký lesk, mat nebo speciální povrch pro extrémně zatížené plochy (pracovní stoly, barové pulty…).

Společnost Amplus pro Object s.r.o. se specializuje na výrobu hotelového nábytku  jako jsou  pokoje, bary, recepce, konferenční sály, restaurace, kanceláře.

Aktuality